Чехли тнт затворени бели 100бр.

Чехли  тнт затворени бели 100бр.
Код: Чехли тнт затворени бели 100бр.
Наличност: Очаква се
Цена: 19,80лв
Брой:     - ИЛИ -   Добави в "Желани"

Чехли тнт затворени за еднократна употреба бели 100бр. (50 чифта)

Еденично опаковани

Произведени в EU

Copyright © 2001-2014
Изглед Мобилен / Стандартен